Medlemssidor

Här hittar du som medlem aktuell information, dokument samt kontaktuppgifter till styrelsen.

Styrelsen 2017

 

Anna TidmanAnna Tidman
Ordförande
anna.tidman@malmo.se
0766 - 37 81 85

 

 

 

Daniela Musazzi Daniela Musazzi
Skyddsombud och medlemsansvarig
daniela.musazzi@malmo.se
0705-97 07 77

 

 

 

Dorina DeckerDorina Decker
Kassör, förhandlare
dorina.decker@malmo.se
0708-26 94 30

 

 

 

Jessica GrahnJessica Grahn
Förhandlare
jessica.grahn@malmo.se
0708-26 92 70

 

 

 

Karin ÖsterlundKarin Österlund
Sekreterare och medlemsansvarig
karin.oesterlund@malmo.se
0708-26 97 68

 

 

 

Elna Söderdahl

Elna Söderdahl
Ledamot (tjänstledig)
elna.soderdahl@malmo.se
0708-22 49 79

 

 

 

Anna PrytzAnna Prytz
Huvudskyddsombud
Anna.prytz@malmo.se
0709-83 76 72

 

 

 

Björn Skoglund 
Ledamot
bjornlinus.skoglund@malmo.se 
0731-54 28 63

 

Rauli Sulanko
Valberedning
rauli.sulanko@malmo.se